Produkcja: 06:00–18:00 (Pon.–Czw.), 06:00–16:00 (Pt.)

Biuro: 08:00–16:00 (Pon.–Pt.)

Drogi Kliencie,

W 1982 roku Józef Borek otworzył zakład pod nazwą „Ślusarstwo – Galwanizatorstwo”. W trudnych warunkach rozpoczął produkcję. Pierwszym asortymentem były uchwyty i podstawki do szklanek oraz popielniczki obrotowe. Detale do wyrobów niklowano we własnej galwanizerni.

Po trzech latach działalności zaczęto poszukiwania nowego asortymentu, który mógłby być produkowany na istniejącym parku maszynowym i znalazłby odbiorców. W porozumieniu z Fabryką Traktorów – „URSUS” w Warszawie rozpoczęto produkcję części zamiennych do traktorów i maszyn rolniczych. Odbiorcami były firmy handlowe – „Agroma”.

Asortyment obejmował zatyczki, a następnie spinacze do burt. W 1989 roku rozpoczęła się wielka transformacja ustrojowo-gospodarcza. Dotychczasowe rynki zbytu zaczęły się szybko kurczyć. Wchodzący wolny rynek wszystko zmienił w dotychczasowym „porządku”. To nadszarpnęło również kondycję nieźle prosperującego zakładu. Zbiegło się to również z zakończeniem działalności gospodarczej dotychczasowego właściciela Józefa Borka (tragiczna śmierć 06.07.1991 r.).

Od połowy sierpnia 1991 roku dalszą działalność podejmuje Dorota Brzuzy (córka zmarłego) nie zmieniając nazwy zakładu – nadal „Ślusarstwo – Galwanizatorstwo”. Jako pełnomocnik pracuje w firmie Jadwiga Borek – mama Doroty Brzuzy. W roku 1993 mąż Doroty Brzuzy – Witold otwiera w zakładzie działalność galwanizacyjną i w tym momencie oboje małżonkowie łączą swoje zakłady w jedną firmę pod nazwą Z.P.U.H. KETIW S.C.

Czynią starania znalezienia się na rynku zbytu. Razem udoskonalają i rozszerzają dotychczasową produkcję, stawiając na estetykę i konkurencyjną cenę. Zmieniają park maszynowy. Powyższe działania przynoszą pozytywne rezultaty. W roku 2001 właściciele całkowicie modernizują i rozbudowują budynki, w których znajduje się firma oraz Unowocześniaja stanowiska pracy i warunki socjalne.

Wyraźnie zwiększa się dzięki temu liczba klientów i odbiorców firmy „KETIW”, między innymi: „TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.”, „Daewoo FSO” Warszawa, Zakłady Mechaniczne „URSUS”, hurtownie rolno-przemysłowe: „AGRO-RAMI”, „FARMER”, „AGROMA Kalisz”. W 2004 r. firma Z.P.U.H. KETIW S.C. wdraża System Zarządzania Jakością ISO 9001-2000, a w 2006 r. ISO TS.

Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń już teraz!

Podpowiemy, doradzimy, pomożemy

Polityka prywatności